SLUŽBY

Body Art Showtime

Exhibícia krásy umenia maľovania na telo. Ohurujúce maľby, príbeh a strhujúca atmosféra. Vaše podujatie ovládnu antickí bohovia, alebo divoké šelmy z horúcich afrických plání.

Bodypainting welcome drink

Okrúhly stôl s vyberaným sektom, ktorý prichádzajúcim hosťom ponúka pomaľovaná modelka vytŕčajúca priamo zo stredu stola. Wau efekt hneď pri príchode máte zaručený.

Bodypainting hostess

Usmiate, profesionálne, komunikatívne a špeciálne vyškolené modelky sú Vám k dispozícií počas doby trvania eventu.

Živé sochy

Privítajte hostí Vášho eventu veľmi výnimočnou dekoráciou. Vaše logo namalované na tele modelky? Prečo nie! Určite to ľudia ocenia viac ako hostessky vo firemných tričkách.

Bodypainting live show

Hostia eventu si sami môžu vyskúšať maľovanie na nahé telo modelky, alebo modela pod odborným vedením skúseného bodypaintera. 

Gogo tanečníčky

Bodypainting modelky ako go-go tanečnice sú súčasťou sprievodného programu disco clubu či veľkej tanečnej párty.

Facepainting

Maľovanie špeciálnymi farbami na celú tvár. Najčastejšie využívané a veľmi žiadané na podujatiach pre deti.

VIAC INFO

UV painting

Použitie fosforeskujúcich UV farieb sa dá aplikovať na ktorýkoľvek z mojich produktov. 

VIAC INFO

Party tatoo

Dočasné tetovanie, nazývané aj temporary tattoo, fake tatto, party tattoo. Použitím glitrov, či iných metalických efektov pri nanášaní tetovania sa stanete neprehliadnuteľným. 

Špeciálne efekty

FX make-up pre film, divadlo a špeciálne eventy. Od malých efektov pre Halloween party až po veľké produkčné riešenia na mieru.

Bodypainting kalendár

Každý rok pripravím a vydám bodypainting kalendár s nádhernými maľbami, ako oslavou krásy umenia maľovania na telo. Výťažok z predaja kalendára ide na Ružová stužka n.f..

VIAC INFO 

Belly painting

Maľovanie na tehotenské bruško je oslavou nadchádzajúceho života a prejavom radosti rodičov. Maľovanie spolu s fotením na pamiatku tejto vzácnej chvíle očakávania.

VIAC INFO 

Kurzy

Realizujem vzdelávacie kurzy vizáže, maľovania na tvár a telo. Odovzdám Vám know-how na svetovej úrovni.