PARTY TATTOO

Dočasné tetovanie (Temporary Tattoo), čierne alebo trblietkové

Dočasné tetovanie špeciálnou čiernou farbou. Rôzne ornamenty a vzory podľa výberu. Hotová aplikácia pôsobí ako skutočné trvalé tetovanie. Používame airbrush alebo profesionálne tattoo aplikátory.

Aplikácia je jednoduchá a preto vhodná i na veľké podujatia s väčším počtom účastníkov. Tetovanie sa vyrobí nanesením farby cez pripravenú šablónu. Po zaschnutí farby sa stabilizuje fixatérom, aby tetovka dlhšie vydržala. V prípade potreby sa dá ľahko odstrániť umytím s pomocou mydla alebo odličovacím krémom.

Interval na jedno jednofarebné tetovanie cca 1-2 minúty, podľa zvolenej technológia a šablóny. Trvácnosť tetovania cca 5-14 dní.

Dočasné ozdobné trblietkové tetovanie, nazývané tiež Twinkle tattoo alebo Glitter tattoo, je veselé farebné zdobenie tela s glamour efektom. Na plochu vybraného vzoru tetovania sa nanesú trblietavé glitre, ktoré robia tetovku plastickejšou a v odraze svetla trblietajúcu. Robí sa v rôznych farbách, alebo je možné farby kombinovať. Rôzne ornamenty podľa výberu.

Veľmi atraktívne a žiadané na detských párty, ale rovnako i na akciách pre dospelých a firemných eventoch, kde si získava najviac dámy. Trvácnosť trblietkového tetovania cca 7-14 dní. 

Logopainting. Rovnako vieme robiť logo klienta alebo piktogram na telách účastníkov akcie pomocou airbrush a pripravenej špeciálnej šablóny. Farby aj iné ako čierna, ale pre rýchlosť aplikovania ideálne iba jedna farba.