Belly painting pre tehotné

Tehotenstvo trvá iba deväť mesiacov, takže niektoré mamičky chcú toto obdobie radostného očakávania zvečniť umeleckým spôsobom (spojením ich zväčšujúceho sa bruška a umenia). Belly painting je nový trend prenikajúci aj na Slovensko. Je to skvelý spôsob a krásna pamiatka pre vás i vašu rodinu, ako si zapamätať tieto vzácne chvíle navždy. Budete môcť svojmu dieťatku neskôr ukázať, ako ste bola nádherna, keď ste bola tehotná a ako ste sa tešili na jeho príchod.

Ponúkam vám kombináciu bodypaintingu s úpravou vlasov, mejkapu a súkromného fotenia! Maľovanie na brucho počas tehotenstva je zábavný spôsob, ako vyjadriť samu seba, keď máte krásne okrúhle tehotenské bruško. 

Pomaľujem vaše bruško nejakým pekným motívom, ktorý sa vám bude páčiť. Vyberte, či chcete mať maľované len brucho, alebo trup od pása hore, alebo úplne celé telo. Zachyťte netradičnou formou najkrajšie obdobie svojho života, ktoré sa len tak ľahko, či často, už nezopakuje. V akomkoľvek štýle a v akejkoľvek téme, ktorú si zvolíte ako tému pre obraz. Je to veľmi relaxačné a upokojujúce ako pre mamičky tak i pre rastúce dieťa.

Farby
Všetky používané farby a prípravky sú antialergické, certifikované a určené na Bodypainting. Farby sú dermatologicky nezávadné a vodou umývateľné. Používam profesionálne farby európskeho pôvodu alebo z USA, vyrobené na tento účel a používané umeleckými a filmovými maskérmi na celom svete.

Maľovanie v súkromí
Belly painting realizujem diskrétne na jednom mieste v súkromí mojich priestorov štúdia v Bratislave. Poležíte si v pohodlí anatomického lehátka, navrhnutého známym francúzskym návrhárom Le Corbusier. Pre mimibratislavské budúce mamičky po dohode prídem až ku vám domov. Oddýchnuť si môžete v pohodlí svojho domova a mať toľko pohodlia, koľko budete potrebovať. Prídem k vám so všetkým, čo potrebujem, žiadny neporiadok, žiadne povyky a stres. Každé takéto umelecké dielo trvá vytvoriť jednu až dve hodiny, v závislosti od náročnosti obrazu. Cena takéhoto diela je od 100 €. Môžete partnerke venovať aj vo forme darčekovej poukážky.

Potrebujete viac informácií pred rozhodnutím sa o belly paintingu? Neváhajte ma kontaktovať.