BODY ART SHOWTIME

Body Art Showtime je exhibícia krásy umenia maľovania na telo vo viacerých témach.

Pódiová show v ktorej uvidíte atraktívne modelky oblečené iba do pestrých farieb, uvádzané štýlovým konferenciérom. Efektné predstavenie na pódiu alebo priamo medzi účastníkmi eventu sprevádzané dynamickou hudbou.  Ucelené programové vystúpenie s vlastnou réžiou vždy hudobne, veľkostne a maľbami prispôsobené typu eventu alebo nárokom klienta.

Základný program je 5 modeliek + principál, ktorý predstavuje v kabaretnom štýle jednotlivé pomaľované modely, ktoré sa prejdú pomedzi prítomnými hosťami za sprievodu hudby pripravenej na mieru. Potom je rozhovor s bodypainterom, ktorý predstaví bodypainting a povie niečo o zaujímavostiach tohto umenia. Program na cca 10-20 minút

Prémiový program pre náročnejšie publikum má 5-8 modeliek so sprievodom živej hudby. Na záver rozhovor s bodypainterom o maľovaní na telo a potom konferenciér predstaví jednotlivé pomaľované modeli za sprievodu živej hudby v podaní speváka alebo dvojice spevákov. Časový rozsah cca 40-45 minút.

Modelky sú po vystúpení súčasťou podujatia a pohybujú sa medzi návštevníkmi, ktorí sa môžu s nimi fotiť.

BODY ART SHOWTIME je flexibilný formát vystúpenia, ktorého tému a počet modeliek pripravíme na mieru vášho podujatia. Odporúčame zapracovať napríklad ako otvárací ceremoniál, prekvapenie večera alebo ako jeden z hlavných programov eventu.
Témy: Cirkus, Prometheus, baroko, Atlantída, Gatsby, Moon shine, karneval v Riu, Aliens, prípadne iné. Tému a realizáciu vieme prispôsobiť na mieru eventu.

Pozn.: BODY ART SHOWTIME je zmenšený formát podujatia, inšpirujúci sa eventom BODY ART SHOW, ktorý organizujeme každú jeseň v Bratislave a kde sa v divadelnom príbehu na pódiu, spolu so spevákmi, hercami a tanečníkmi, sa predstavia tri desiatky modelov, odetých iba do pestrých farieb. Viď. www.bodyartshow.sk